veľkoobchod

 veľkoobchod :

velkoobchod
velkoobchod VSTUP


 

Táto web stránka batohov a ruksakov, zobrazuje len časť produktov, ktoré ponúka naša spoločnosť. Celý sortiment tovaru si môžete prezrieť na našej web stránke www.eobchod.sk

Pokiaľ vlastníte predajňu s podobným sortimentom, ktorý ponúka aj naša spoločnosť, neváhajte a kontaktujte nás na 0905 372 062 Budeme sa tešiť na Vašu návštevu a budeme radi ak sa stanete našimi veľkoobchodnými partnermi. Ponúkame veľmi pekné zaujímavé marže na všetky naše produkty.

_____________________________________________________________

DORUČENIE TOVARU do 24 hodín :

Objednávky prijaté do 14.00 hod., sú spracované a expedované ešte v tento deň a doručené v nasledujúci deň priamo až k Vám domov. Balík zanechať na pošte uveďte do poznámok v objednávke.

TOVAR SKLADOM :

95%  ponúkaných produktov máme trvalo na sklade. Produkty ktoré sú vypredané, alebo inak nedostupné naskladňujeme každý týždeň a preto Vám vieme zabezpečiť dodanie tovaru do 24 hodín.

V našom Eshope  nájdete :

Army : lovecké nože, vreckové nože, karambity, motýliky, mačety do lesa a sekáče na mäso, vrhacie nože a sekery, multifunkčné a univerzálne nože a nožíky. Doplnky pre airsoft a paintball, zapalovače a zbrane poplašné, plynové a znehodnotené, zápalky, expanzné strelivo a rôznu zábavnú pyrotechniku, vojenské bedne na muníciu, ktoré sú aj praktické a využiteľné na hocičo, nakoľko sú vodotesné,  ďalej maskáče a iné doplnky k maskáčom., Z army a outdoor ponuke môžeme ešte spomenúť maskovacie siete a camouflage doplnky. Z army optiky máme v ponuke ďalekohľady a puškohľady, kolimátory a lasery. Púzdra na zbrane a zásobníky a pištoľové púzdra.

Outdoor : batohy ako základné vybavenie do prírody, puzdrá a ruksaky využiteľné na čokoľvek, rôzne tašky a vaky, ľadvinky a kapsičky do doklady a drobné veci, poľné tašky a rôznu taktickú výbavu do prírody, kompasy, buzoly, telesné ohrievače, paracord náramky, rôzne praktické podpaľovače, kresadlá a rôzne zapaľovače a tiež aj variče, balíčky prežitia či poslednej záchrany a univerzálne survival karty. Ďalej máme v ponuke pre dlhší pobyt v prírode aj kempové stoly a stoličky, kvalitné stany a vojenské spacáky a tiež karimatky a pod., ďalej termosky, termofľaše a nerezové poháre a šálky, ešusy a nádoby na varenie pri stanovaní, ako aj prenosné variče. V ponuke máme aj ploskačky a tabatierky ktoré priamo nesúvisia s outdoor základnou výbavou, ale asi dobre padne po dlhom a namáhavom pochode malý dúšok na posilnenie, alebo fajnšmekri si zase môžu vychutnať aj keď nie moc zdravý tabak. Veľa tabatierok a ploskačiek máme aj s outdoor motívom alebo s divou zverou. Niektoré tabatierky dokonca dokážeme dať vygravírovať. Ak nás navštívite v našom eshope, určite si každý niečo vyberie.

Naša spoločnosť  ponúka tovar na ďalší predaj : Outdoor výbavu do prírody, veľký výber vreckových a loveckých nožov, batohy, puzdrá poľné tašky vaky a cestovné tašky. Oblečenie Army dámske maskáčové nohavice, pánske a detské maskáče a maskáčové doplnky k odevom. Taktickú výstroj do prírody na prežitie kompasy a buzoly rôzne balíčky na prežitie, lovecké nože, paracord nože, vreckové nože a nože na prežitie, ďalej široký výber zapalovačov či už dekoračných, tryskových, alebo klasických ako aj nože a nožíky vhodné ako darček pre rybárov, poľovníkov, hubárov a trampistov, turistov teda takmer každý si tu niečo nájde.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.