poštovné

eobchod
eobchod VSTUP

 

 

 

tovar na dobierku :

Poštový kuriér  Vám prinesie balík na Vašu adresu. Za balík zaplatíte až pri jeho prevzatí. Pokiaľ si ale neželáte aby Vám bol balík doručený  priamo na Vašu uvedenú adresu, oznámite to poštovému kuriérovi, keď  Vás bude kontaktovať, alebo to uveďte priamo do poznámok pri vyplňovaní objednávky.

Kuriér spol. GEIS Vám prinesie balík na Vašu adresu, predtým Vás bude kontaktovať. Za balík zaplatíte pri jeho preberaní.

platba bankovým prevodom :

Po vytvorení  a odoslaní objednávky Vám zašleme na Vami uvedený e-mail všetky údaje potrebné na bankový prevod. Po pripísaní požadovanej sumy na náš účet, alebo zaslaní na náš e-mail potvrdenie o prevode Vám bezodkladne zašleme balík spôsobom, ktorý ste si zvolili pri vyplňovaní objednávky.

objednávky prijaté do 14.00 hod. budú spracované ešte v tento deň a odoslané.

a pokiaľ nám to neveríte, tak si to teda len vyskúšajte …

naša veľkoobchodná ponuka :

Naša spoločnosť ponúka nasledovný tovar na ďalší maloobchodný predaj : maskáčové outdoor batohy a ruksaky ideálne na túry, ale aj napríklad do školy, vaky a púzdra na udice, alebo na zbrane, tašky a kapsičky cez rameno, ľadvinky na pás, dámske a pánske peňaženky, rôzne kapsičky cez plece alebo na opasok, ďalej praktické kľúčenky a prívesky, náramky na ruku a paracord náramky, štátne zástavy a vlajky, odznaky, ploskačka, fajky a tabatierky ako darček pre muža, ale aj hračky pre deti, hlavolamy, puzzle a pexeso a iné spoločenské hry ako šachy a iné.

Iné outdoor vybavenie do prírody ako stany, maskovacie siete, taktickú výstroj a iné vybavenie, outdoorovú obuv ako vojenské kanady alebo aj maskáčové topánky a tenisky, spacáky a karimatky, drobné vybavenie ako kresadlá a kompasy,  tiež  buzoly, balíčky poslednej záchrany a telesné  oteplovače.  Z nožov máme v ponuke rôzne nože prežitia,  lovecké nože  už  od  9,9 eur  a vreckové  švajčiarske  nože,  exotické karambity, mačety do lesa alebo na záhradu,  ďalekohľady a monokuláre, fotopasce a inú survival výbavu do prírody. Takisto máme v ponuke veľký výber maskáčov a iného maskáčového oblečenia ako aj doplnkov k maskáčom. Maskáče máme samozrejme pre všetkých, teda ako pánske, tak aj dámske a detské. Vo výbere a v ponuke maskáčov sme asi najlepší na Slovensku. Výber máme teda naozaj obrovský a stačí sa k nám preklikať  do nášho online obchodu, alebo máme aj kamennú predajňu, pokiaľ nemáte radi nakupovanie cez internet. Nájdete nás v Lehote pri Nitre, len asi 5 – 6 km od Nitry.

 

ARMY A OUTDOOR :
V našom eshope nájdete rôzne Army a Outdoor vybavenie a doplnky, ako sú nože, mačety, plynové pištole, ruksaky, spacáky, ďalekohľady a pod. Neváhajte a navštívte nás !

TOVAR SKLADOM :
95% nami ponúkaných produktov máme trvalo na sklade. Produkty ktoré sú vypredané, či inak nedostupné neustále naskladňujeme každý týždeň a preto Vám vieme zabezpečiť dodanie tovaru do 24 hodín.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.