outdoor

outdoor eshop
vstup do armyshopu outdoor

 

 

 

outdoor výbava do prírody z armyshopu nitra … 

Ak sa chystáte na niekoľko dní do prírody, na chatu, chalupu, na stanovačku, alebo na rybačku, zadovážte si aj vhodné outdoor vybavenie. Nie že by ste bez neho neprežili, ale s outdoor vybavením si tento pobyt viac užijete. Takéto outdoor vybavenie vám ponúkame aj my a to napr., batoh alebo ruksak, stan, vojenský spacák, kresadlo, paracord náramok, balíček poslednej záchrany alebo telesný otepľovač, outdoor maskáčové oblečenie – maskáče, survival nôž s paracord šnúrou, kompas alebo buzolu, lovecký aj vreckový nôž, nožík, dôležitá je napr. aj lupa, zrkadielko, zápalky, háčik na ryby, alebo píšťalka pre prípad že by ste sa stratili niekde v lese. Naša ponuka je teda široká a samozrejme v dobrých cenách. Pokiaľ vás naša ponuka zaujala tak navštívte našu predajňu v Lehote asi 5 km od Nitry, alebo si objednajte tento tovar z pohodlia vášho domova. Kliknutím na tlačítko VSTUP do ESHOPU navštívite náš army shop nitra online. Takmer 95% nami ponúkaného tovaru máme skladom a preto vieme garantovať a reálne aj zabezpečiť doručenie objednaného tovaru do 24 hodín, najneskôr však do 48 hodín. Okrem expresného dodania tovaru máme aj veľmi dobré ceny, asi najlepšie na trhu, netvrdíme my ale naši zákazníci. Tak vyskúšajte náš e-shop či je to naozaj pravda!


magnéziové kresadlo

kresadlo
magnéziové kresadlo

Väčšina outdoorových nadšencov má už pomerne moderné vybavenie a na založenie ohňa použijú zapaľovač, či zápalky a majú ho založený okamžite. Tým však prichádzajú o to podstatné, o čo v pobyte v prírode ide a to oddýchnuť si od rýchleho každodenného života a najnovších technológii. Preto ak hľadáte čo i len malé dobrodružstvo, ktoré vylepší každý outdoor zážitok, určite na založenie ohňa skúste použiť kresadlo. Ide o primitívnejší a zdĺhavejší spôsob, ale zaručene sa pri tom budete cítiť ako správny dobrodruh. Okrem toho má kresadlo aj niekoľko výhod v tom, že mu nerobí problém vlhko a ani silný mráz. 

kresadlo v praxi

Úlohou kresadla je vytvorenie iskričiek, ktorými potom zapálite suché lístie, trávu, kôru a pod., Toto dosiahneme rýchlym trením dvoch častí kresadla o seba. Ak sa nám už podarilo založiť malý oheň, môžeme postupne pridávať hrubšie halúzky a väčšiu kôru a tak si vytvoriť veľké ohnisko, na ktorom si môžete uvariť vodu, opekať a poprípade sa aj zohriať.  Materiál, vďaka ktorému vznikajú také veľké iskry je prevažne magnézium, avšak existujú aj iné druhy kresadiel. Niektoré môžu mať aj zabudovaný kompas, alebo malý nožík. Kresadlo môžete použiť aj v domácnosti pri zapaľovaní ohňa v krbe, alebo pri grilovaní s priateľmi a rodinou, čo bude určite príjemným spestrením príjemnej „grilovačky“. Kresadlo nájdete na aj survival noži prežitia. Bol to dobrý nápad od výrobcov nožov, že ho tam umiestnili.


vojenský spacák – spací vak

vojenský spacák
vojenský spacák záklaďácky ČSĽA vz 67

 

Ak sa chystáte na stanovanie, rybolov, alebo iné outdoorové aktivity s cieľom, že v noci sa chcete pohodlne a poriadne aj vyspať, tak vo Vašej výbave určite nesmie chýbať kvalitný spacák. Okrem toho, že nám spacák zabezpečí celkom kvalitný spánok, nás aj ochráni pred zimou a zároveň zohrieva počas celej a chladnej noci. Predpokladáme, že chcete mať spacák v army a outdoor štýle a preto je na to zameraná aj naša ponuka. V nej sa nachádzajú originálne vojenské spacáky ČSĽA, ktoré sú priamo z vojenských skladov, kde boli uschované a nikdy nepoužívané. Konkrétne ponúkame dva druhy vojenských spacákov a to – spacie vaky, ktoré boli určené pre vojakov základnej vojenskej služby tzv. záklaďácky a lepšie vybavený dôstojnícky. Tento vojenský spacák sa skladá z oddeliteľných troch častí, ktoré sa ľahko môžu oprať.

Ak Vás predchádzajúce riadky zaujali a chceli by ste si pozrieť aj bližšie informácie o rozmeroch, váhe a o ostatných údajoch, alebo vás zaujíma aj iná outdoor výbava z našej ponuky navštívte náš online obchod. Do nášho internetového obchodu prejdete kliknutím na odkaz armyshop nitra alebo kliknite na obrázok vyššie e-shop. Taktiež ponúkame aj spacáky maskáčové, outdoorové a okrem toho aj rôzne iné zaujímavé produkty, ktoré by určite nemali chýbať vo Vašej outdoor výbave! Nezabudnite na to – najlepšie ceny a najrýchlejšie doručenie je z armyshopu nitra.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.