nože

nože : lovecké, vreckové, survival nože prežitia, karambity …

noze eshop
VSTUP do ESHOPU nože :

 

 

 

Ak sa rozhodnete pre dlhší pobyt v prírode, potrebujete okrem ruksaku a iného vybavenia aj dobrý a kvalitný nôž. Dobrý nôž, či už lovecký, vreckový, alebo karambit, môže byť aj survival nôž na prežitie., je naozaj vhodným a neoceniteľným pomocníkom v prírode, alebo ak sa nachádzate niekde ďalej od civilizácie. Samozrejme by bolo vhodné, keby každý nôž bol špeciálne využitý na niečo iné. Nie je moc vhodné ak pôjdete s kuchynským nožom na huby a vreckovým nožíkom budete sekať triesky na založenie ohňa do krbu, ale v každom prípade by ste si aj takto pomohli. V našej ponuke internetového obchodu máme rôzne typy kvalitných nožov. Ponúkame vám lovecké a švajčiarske vreckové nože špeciálne nože ako karambit a motýlik, dekoračné a multifunkčné s rôznymi nástrojmi, alebo survival nôž prežitia s paracord šnúrou, kompasom či kresadlom. Okrem nožov máme v ponuke aj mačety vhodné do lesa, na osekávanie kríkov, stromčekov, vysokej buriny, kukri mačety, dekoračné kordy a šable, meče, katany alebo aj vrhacie nože a sekery. Všetky typy nožov u nás sú kvalitné a za dobré ceny. Pokiaľ vás naša ponuka oslovila tak navštívte našu kamennú  predajňu v Lehote pri Nitre, čo je asi 5 km z Nitry smerom na Bratislavu, kde si môžete každý produkt detailne prezrieť, alebo si objednajte tovar z pohodlia vášho domova. Kliknutím na tlačítko VSTUP do ESHOPU navštívite náš internetový obchod.

lovecké nože

lovecke noze
lovecký nôž Columbia

Máte záujem o kvalitné lovecké nože a nožíky, ktoré Vám ponúkame už tradične za naozaj skvelé ceny ? A čo tak aj s rýchlym doručením do 24 hodín ? V našom armyshop Nitra nájdete bohatú ponuku na rôzne typy loveckých nožov, ktoré sú vhodné na vonkajšie používanie pre všetkých správnych poľovníkov, lesníkov, hubárov, rybárov, ale aj ako skvelý pomocník pri rôznych turistických aktivitách a prechádzkach lesom. Nože sú vybavené ergonomickými rúčkami, vďaka ktorým sa pohodlne držia aj dlhšiu dobu a aj pri hrubšom zaobchádzaní. Na niektorých modeloch sa môžu nachádzať aj rôzne motívy vyobrazené na rúčkach, ako napr. poľovnícke, pre rybárov a pod. Lovecké nože sú skvelým darčekom pre každého správneho chlapa! Podarujte pekný tepaný lovecký nôž, alebo praktický nôž na prežitie tomu správnemu chlapovi a uvidíte akú radosť mu spravíte.


vreckové nože

vreckove noze
vreckový nôž Traveler

 

U nás môžete nájsť rôzne vreckové nože – či už ide o motýlik nôž, karambit, multifunkčný, vystreľovací, vyklápací, univerzálny, skladací, alebo najmenší vreckový nôž ako kľúčenka, či prívesok. Takéto druhy vreckových nožov sú naozaj veľmi šikovným pomocníkom v domácnosti, alebo v prírode. Ich neustále nosenie vo vrecku môže byť pre Vás užitočné a môžu Vám byť nápomocní v súrnom prípade, keď ich budete práve potrebovať. Zaujímavé sú aj multifunkčné nožíky, na ktorých sa nachádzajú rôzne nástroje „od výmyslu sveta“ –  pílka, pilník, nožničky, šraubovák, šidlo, otvárač na konzervy a fľašky, vývrtka, celý príbor, teda vidlička, lyžička a nožík a ktovie čo ešte do budúcna plánujú výrobcovia týchto malých nožov. Možno sa časom dožijeme aj vreckového noža s elektronickým čipom a pripojením na internet. Každopádne je ale užitočné mať v jednom malom pomocníkovi také veľké množstvo funkcií.  S takýmto nožom si na túre môžete pokojne otvoriť konzervu a ak nôž obsahuje aj príbor, pohodlne sa sním môžete najesť a tak sa posilniť do zvyšku dňa ! Takže prajeme ešte dobrú chuť s naším kvalitným nožíkom Smile-tpvgames.gifSmile-tpvgames.gif


karambit

karambit
nôž karambit X05

V našom eshope ponúkame zaujímavý typ noža, ktorý sa stal známy až v poslednej dobe a to vďaka počítačovej hre CS:GO Nebyť tvorcov tejto hry možno by sme ani netušili o existencii tak dizajnovo pekného a zaujímavého noža, pochádzajúceho až z ďalekej juhovýchodnej Ázii. Nôž karambit je pozoruhodný, ktorý sa pre svoj tvar nazýva aj ako „tigrí pazúr“, alebo „medvedí pazúr“, pretože jeho čepeľ je viditeľne zakrivená a zahnutá, rukoväť má ergonomicky tvarovanú a na jej konci sa spravidla nachádza aspoň jeden bezpečnostný krúžok. Karambit pochádza odniekadiaľ z Indonézie, kde bol najskôr využívaný ako pracovný nástroj a neskôr ho začali používať aj ženy na vlastnú sebaobranu, pričom nôž si uschovávali vo vlasoch ako nenápadnú, ale nebezpečnú ozdobu. Neskôr sa karambit začal používať aj v bojových umeniach a tým si otvoril cestu k terajšej celosvetovej obľúbenosti a sláve. Každopádne je to pozoruhodný nôž, ktorý by nemal chýbať v žiadnej zbierke každého zberateľa. V našom eshope máme veľký výber týchto pozoruhodných nožov už od 5,5 eur. Navštívte nás v našom internetovom obchode, vyberte si ten svoj obľúbený typ karambitu a my Vám ho doručíme už do 24 hod. po objednávke. Pokiaľ nemáte dôveru v nakupovaní cez eshop, tak nás môžete navštíviť v našom obchode v Lehote, kde si môžete tovar aj odskúšať.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.