maskáče

maskáčové oblečenie “ MASKÁČE „

maskace eshop
VSTUP do ESHOPU maskáče :

 

 

 

 

Ak hľadáte dámske, pánske alebo detské maskáčové oblečenie, nohavice, tielka, legíny, tričká, bundy, bombery, kraťasy, mikiny, košele, vesty alebo tepláky, či iné doplnky k maskáčom, ako napr., šiltovky, šilty, čiapky, kukly, rukavice, podkolienky a ponožky, šatky, klobúky alebo iné odevné doplnky ste tu na správnom mieste!  Nielenže máme tieto ľudovo povedané maskáče v ponuke, dokonca ich máme aj tradične v dobrých cenách a s expresne rýchlym doručením zásielky priamo až k Vám domov. Objednaný tovar môžete totižto očakávať už na druhý deň po objednávke.

Kliknite hore vyššie na obrázok e-shop a prenesiete sa do sveta maskáčového a outdoor oblečenia, doplnkov k oblečeniu, outdoor vybavenia do prírody a taktickej obuvi vhodnej do lesa, turistiku, teda do prírody. Naša ponuka produktov je široká, pestrá ale hlavne za skvelé ceny. To netvrdíme my, ale naši zákazníci. Obslúžili sme už desiatky tisíc spokojných zákazníkov. Chodia k nám pravidelne nakupovať rybári, poľovníci, sbs kári, polícia, záchranná služba, zálesáci a pod., Naše maskáče sú kvalitné a lacné, disponujeme vlastnou krajčírskou dielňou a sme priami dovozcovia niektorých produktov na Slovensko. V našom obchodnom portfóliu je aj veľkoobchod a tak vieme s určitosťou povedať že sme jedni z najlacnejších predajcov maskáčov na slovenskom trhu. Ak stále tomu neveríte tak nás jednoducho len vyskúšajte a uvidíte že si nedovolíme nehovoriť pravdu. Výhodou je aj naša army shop kamenná predajňa,  ktorou sa odlišujeme od ostatných klasických e-shopov na trhu. Naša predajňa sa nachádza v obci Lehota, neďaleko krajského mesta Nitra (6 min cesty autom). Presvedčte sa sami  a navštívte nás v našom internetovom obchode. Kliknite na tlačítko VSTUP do ESHOPU a navštívite nás na našej webovej stránke.

maskáče

dámske maskáče
maskáčové nohavice dámske

Ak hľadáte kvalitné, odolné ale zároveň aj lacné maskáče a maskáčové oblečenie, tak sa nachádzate práve tu na správnom mieste. V našom eshope ponúkame rôzne maskáčové odevy, len v tých najvyhľadávanejších vzoroch a typoch na trhu, máme v ponuke pre deti, pre mužov a pre ženy strihovo a dizajnovo pekné nohavice a bundy, tričká a tielka v camo prevedení : woodland, 3E kryptek, 3D realtree, tactical, digital, desert a iné camouflage vzory … Maskáče sa v posledných rokoch stávajú akousi alternatívou k bežnému neformálnemu oblečeniu, nielen do prírody, ale aj do spoločnosti. Maskáčové oblečenie sa ale aj tak hodí hlavne na nosenie do prírody, zbieranie hríbov, rybolov, turistiku, … a taktiež aj na rôzne voľnočasové, alebo športové aktivity a tiež sú vhodným oblečením aj pre deti, pretože sú o čosi odolnejšie ako napr. tepláky a tak sa v nich môžu deti poriadne vonku „vyblázniť“. Na toto oblečenie sa používa pevnejší materiál, takže maskáče toho znesú o niečo viac ako bežný odev. A preto sú vhodné pre deti, oni totižto dajú oblečeniu najviac zabrať. Okrem toho u nás nájdete aj rôzne maskáčové čiapky, tričká, mikiny, tepláky a legíny, taktiež outdoor vybavenie do prírody, lovecké nože, batohy, survival doplnky, vreckové nože ako motýliky a karambity, taktickú výbavu do prírody ako kompasy a buzoly, kresadlá a paracordy, ďalekohľady a iné produkty.


army shop nitra tifantex

plynove pistole
plynová pištoľ Carrera RS30 čierna

ktorý prostriedok ja najlepší na sebaobranu?

Pokiaľ hľadáte účinný sebaobranný prostriedok, môžete si vybrať z viacerých ponúkaných na internete. Pre muža je vhodný boxer na ruku z dôvodu, že je malý, zmestí sa do ľahko vrecka a dá sa zaobstarať pomerne lacno, už za 2,9 eur, ktorý ale dokáže aj nepríjemne zraniť a tak by sme ho veľmi neodporúčali. Pre muža je tiež vhodný aj teleskopický obušok, ale pri obidvoch prostriedkoch treba vyvinúť značnú fyzickú silu a príde aj ku kontaktu, čo nie je moc ideálny stav. Podobné je to aj pri rôznych ručných paralyzéroch, ktoré sú síce malé a účinné, ale taktiež aj tu prichádza k fyzickému kontaktu. Dobrým prostriedkom na sebaobranu je plynová pištol alebo slzný sprej, teda kaser. Obidva prostriedky sú vhodné pre muža, aj pre ženu a majú spoločné, že používajú slzotvorný sprej. Slzný sprej je dosť účinný na to aby zastavil útočníka, alebo aj agresívne zviera dostatočne dlho na to, aby ste mohli z miesta prepadnutia odísť, alebo privolať pomoc. Sprej aj malú plynovú pištoľ dáte kľudne do vrecka, alebo do kabelky. Plynová pištoľ má oproti kaseru ešte jednu výhodu, že ak pri prepade vytiahnete zbraň, útočník nemôže tušiť o akú zbraň sa jedná, takže s najväčšou pravdepodobnosťou upustí od plánovaného útoku. Dobrou správou je že takúto plynovú pištoľ si dokážete zakúpiť len na občiansky preukaz.

naša ponuka

U nás, v našom army shope nitra TifanTEX ponúkame rôzne druhy modelov plynových pištolí, ktoré sú určené predovšetkým na sebaobranu, ale samozrejme sú vhodné aj ako štartovacie pištole. Plynové pištole, alebo inak nazývané aj expanzné nesmrtiace zbrane, sa väčšinou používajú na vlastnú obranu, ale aj na iné účely ako štartovanie pretekov, v divadelníctve, veľmi sa využívajú pri filmovaní, alebo ako rekvizity a pod. Tento typ pištole má teda konštrukciu, ktorá nie je taká silná a vylučuje použitie klasického guľového, alebo brokového náboja, pretože v takýchto zbraniach sa využívajú iba špeciálne plynové náboje, ktoré sú takisto dostupné zakúpiť v v našom army shope. Pre viac informácií, ako aj kompletnú ponuku všetkých produktov nás navštívte v našom internetovom obchode kliknutím na tlačítko hore.
Dôležité upozornenie pre kupujúcich :  Túto zbraň si môžete objednať aj cez náš eshop, ale jej zakúpenie a prevzatie je možné len v obchode, ktorého adresu nájdete na našom eshope Army shop Nitra. Osoba musí byť staršia ako 18 rokov a pri nákupe treba mať kópiu OP pre registráciu plynovej zbrane!


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.