bundy

maskáčové a bomber bundy na predaj …

eshop maskacova bunda
VSTUP do ESHOPU bundy :

 

 

 

 

V našej ponuke batohov, ruksakov a tašiek ponúkame aj produkty, ktoré tiež súvisia s batohmi. Pokiaľ sa chystáte do prírody, alebo na túru do lesa, vhodným outdoorovým oblečením sú maskáče. Predstavujeme vám outdoor oblečenie: maskáče, maskáčové bundy a nohavice. V našom e-shope nájdete bundy naozaj pre všetkých a tie najobľúbenejšie detské, pánske a dámske bundy a blúzy a bombery, ale aj ich rôzne prevedenia a maskáčové camouflage vzory a tiež s nápismi, potlačou, alebo s peknými a štýlovými nášivkami. Bundy sú ideálne na zimné chladné obdobie, kedy teploty klesajú hlboko pod bod mrazu, ale v našej ponuke máme bundy aj na prechodné jarné, alebo jesenné obdobie. Ich camouflage prevedenie je veľmi praktické, pretože sa hodia na bežné nosenie, do práce alebo len tak na von a taktiež aj na rôzne voľnočasové aktivity spojené s pobytom v prírode a podobne. Celý sortiment týchto produktov môžete vidieť na našej web stránke kliknutím na tlačítko VSTUP do ESHOPU.

maskáčová bunda

maskacova bunda
maskáčová bunda dámska

Ak chcete byť dostatočne chránený pred nízkymi teplotami, ale napriek tomu aj vyzerať štýlovo, môžeme Vám odporučiť naše maskáčové bundy. Nájdete u nás detské, pánske aj dámske, ktoré môžu byť klasické, alebo aj iné typy, ako napr. softvelová alebo trendová bomber bunda, niekedy nazývaná aj BOMBERA. Ide o veľmi univerzálny druh oblečenia, pretože maskáčová bunda je praktická a môžete ju nosiť do práce, do mesta, na prechádzky, na schôdzky alebo na iné neformálne stretnutia a taktiež sa hodí aj na pobyt v prírode, zber hríbov, prechádzky lesom a pod., a preto si myslíme že by práve takáto bunda nemala chýbať šatníku žiadnej ženy či muža. Neváhajte a vyberte si k bunde aj iné maskáčové oblečenie, ako sú napríklad nohavice, tričko, mikina a urobte si svoj vlastný maskáčový outfit. Okrem oblečenia ponúkame v našom e-shope aj doplnky k oblečeniu a obuv. Z doplnkov môžeme spomenúť čiapky a šiltovky, rukavice, kukly a šále, podkolienky a ponožky a iné … A z obuvi máme outdoor topánky a taktickú obuv, ale aj vojenské kanady.


maskáčová bomber bunda – bombera

bomber bunda
Bomber bunda – bombera

Najväčšiemu dopytu sa v posledných rokoch jednoznačne teší maskáčová bomber bunda. Tá sa odrazu začala objavovať v rôznych obchodoch po celom svete a tak sa prestala považovať len ako obyčajné oblečenie a postupne aj prešla na oblečenie štýlové a elegantné. Bomber bunda alebo inak sa nazýva aj bombera hlavne u mladšej generácie, sa predáva v rôznych jednofarebných, farebných s nášivkami, alebo maskáčových prevedeniach a väčšina z nich má aj typickú oranžovú, alebo inú krikľavú vnútornú podšívku, ktorou je bomber bunda tak známa a jedinečná. Veľmi dôležité je treba povedať, že sa neteší len veľkej popularite u mužov, ale aj u žien a detí a preto u nás nájdete rôzne pánske, dámske aj detské maskáčové bombery, z ktorých si určite vyberiete. Táto bunda pochádza z USA, kedy ju počas 1. svetovej vojny nosili bojoví piloti a vďaka jej materiálu sa nezachytávali o rôzne predmety. Preto sa môžete niekedy stretnúť aj s druhým pomenovaním tejto bundy letecká bunda. V tom čase bola najznámejšou typickou vojenskou bundou a treba povedať že aj na tú dobu neobvykle modernou. Na nejaký čas potom zmizla z videnia, asi aj preto, lebo bola považovaná vyložene za vojenskú leteckú bundu, ale módni návrhári oživili jej slávu a vyniesli ju na najvyššie priečky moderného oblečenia. Nemuseli na nej dokonca nič zvláštne meniť, ako bolo povedané táto bomber bunda „bombera“  bola už vtedy nadčasová a ozaj by bola škoda keby takýto elegantný a štýlový kúsok oblečenia zostal len v múzeu. Pokiaľ ešte nemáte vo svojom šatníku túto bundu, mali by ste si ju zohnať. Keďže ju už má asi každý Smile-tpvgames.gifSmile-tpvgames.gif